Pensjonat Folwark Walencja® Pensjonat Folwark Walencja®

Kazimierz dolny

Piwniczka win / klub

Podziemia Folwarku Walencja kryją skarby dla miłośników zabawy przy znakomitym trunku.

Klub

W folwarcznej piwnicy, znajduje się designersko zaaranżowany klub z barem, w którym zabawa może trwać bez końca. Tutaj Goście mogą sączyć wyśmienite drinki i koktajle z "wysokoprocentowego" menu odpoczywając na skórzanych kanapach.

W ofercie naszego baru znajdują się zarówno czyste alkohole różnych rodzajów, popularne drinki tradycyjne oraz autorskie kompozycje naszego barmana.

Przy klubie znajdują się nowoczesne tory bowlingowe, dostarczające wspaniałej zabawy nawet dużym grupom, oraz stół do bilarda, który z pewnością docenią miłośnicy tego klasycznego pubowego sportu.

Piwniczka Win

Tuż obok pensjonatu rozciąga się plantacja winorośli, z których w naszej winnicy powstaje domowa marka jedynego w swoim rodzaju wina z etykietą Folwark Walencja.

Oprócz tego niepowtarzalnego trunku, w naszej winnej piwniczce znaleźć można bogaty wybór wyśmienitych innych win, wyselekcjonowanych przez profesjonalnego sommeliera. W miejscu tym łatwo się zapomnieć i rozmarzyć.

Organizujemy również warsztaty i pokazy barmańskie, a także degustacje cygar i najlepszych alkoholi, prowadzone przez doświadczonego kipera.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij